Account Manager – průmyslová distribuce

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je pobočka zahraniční obchodní společnosti, která se zabývá prodejem komplexních lepících řešení pro průmysl a běžné spotřebitele. Společnost má v Praze velmi úspěšné zastoupení pro český a slovenský trh, které je ekonomicky velmi úspěšné.

Můžete být součástí obchodního týmu, který je zaměřen na B2B prodej a pečuje o průmyslové distributory a vybrané průmyslové zákazníky, se kterými vytváří dlouhodobá a oboustranně výhodná obchodní partnerství.

Profil pozice

Pozice Account Manager je zaměřena především na rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, mezi něž patří především průmysloví distributoři a vybraná část přímých průmyslových zákazníků (výrobci elektroniky, tiskařský a papírenský průmysl, kovoprůmysl apod.). Mezi Vaše úkoly tak bude patřit spolupráce a navrhování nejlepších řešení pro zákazníky v oblasti lepících systémů, prezentace nových produktů a školení obchodních týmů distributorů.

Profil pracovníka

Tato pozice je ideální pro zapáleného obchodníka s B2B prodejními zkušenostmi, který umí naslouchat a hledat nejlepší řešení pro své zákazníky v oblasti průmyslu. Důležitá je na této pozici aktivní znalost AJ pro komunikaci s kolegy z mezinárodních týmů.

Při získání všech dalších znalostí Vás zaměstnavatel maximálně podpoří prostřednictvím propracovaného plánu vzdělávání a mentoringu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o komunikaci se zákazníky v rámci celé ČR, je práce spojena s častým cestováním.

Nabídka zaměstnavatele

Zaměstnavatel Vám nabízí výborné pracovní zázemí, získání kvalitních pracovních zkušeností při prodeji špičkových průmyslových produktů a rozvoj obchodních i jazykových znalostí.

Pro výkon práce budete mít k dispozici mobil, notebook, automobil ( i k soukromému použití)

Finanční ohodnocení se pohybuje na úrovni 50.000,- CZK nástupní mzda + roční bonusy až do výše 36% roční mzdy.

Místo pracoviště je home office / kancelář v Praze a cestování v rámci celé ČR

Termín nástupu je možný ihned.

Maximální podpora odborného rozvoje

Přátelské prostředí menší, fungující společnosti

Penzijní a životní pojištění

Dotované stravování a občerstvení na pracovišti

Komplexní zdravotní péče

5 dní sickdays

Týden dovolené navíc, Flexipass apod.

Možnost nástupu po ihned, nebo po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoliv dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Lenka Novotná
Na Hroudě 24/3317
10000 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: celá ČR

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.