Embedded Software Product Owner

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 300 inženýrů, kteří sezabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika,automobilové a bezpečnostní systémy apod.

Profil pozice

Na této pozicei bude pracovat v týmu, který se zabývá vývojem driverů pro automotive ethernet, který je novým standardem pro komunikaci ve vozidle. Škálovatelný,bezpečný a na kvalitu služeb orientovaný Ethernet bude páteří budoucích autonomních automobilů. Product Owner je zodpovědný za udržování jasné vize projektu, řízení a určování priorit úkolů a zajištění, aby jim vývojový tým rozuměl.

Mezi Vaše úkoly bude patřit:

Společně s projektovým manažerem udržovat individuální

► SW produktovouroadmapu, revidovat roadmapy s programovými manažery.

► Vést definici budoucí strategie a řídit vizi produktu. Spolupracovat se SW architektya zástupci marketingu při diskuzích a rozhodnutích týkajících se strategického rozvojeproduktu v dlouhodobém horizontu.

► Spolupracovat s vybranými klíčovými zákazníky a SW Program Managery,shromažďovat informace a zajišťovat, aby byla řešena zpětná vazba od zákazníků.

► Poskytovat podklady pro definici požadavků na produkt a podílet se na revizipožadavků a řízení změn.

► Shromažďovat zpětnou vazbu buď přímo od zákazníků, nebo nepřímo odzúčastněných stran

Profil pracovníka

Pokud máte zkušenosti s řízením embedded SW globálních projektů, znalost modelůživotního cyklu vývoje SW, zkušenosti s vývojem embedded SW v jazyce C, výbornékomunikační dovednosti a aktivní znalost AJ, pak je pro Vás tato nabídka ideální.

Na této pozici budete mít možnost podílet se na vývoji nových technologických řešenípro zákazníky z celého světa, budete prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenostia budete pracovat se zkušenými odborníky, kteří Vám budou předávat své znalosti azkušenosti formou technického mentoringu.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážnězahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek aprohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.Místo pracoviště je v Brně.Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání aprofesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:- pružná pracovní dobu s možností pracovat z domova až polovinu pracovní doby a vdobě COVID 100% času práce z domova.- propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu- dotované stravování a občerstvení na pracovišti- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.- možnost nástupu po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu,spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis jeúvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný zarealizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovnípozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérníchpředstavách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Vášodborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovenýzaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budemeprůběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékolivdotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta. 

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Lenka Novotná
Na Hroudě 24/3317
10000 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.