Hardware Test Automation Engineer

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je přední světový výrobce polovodičových součástek, který v ČR zaměstnává více než 170 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech automotive, výkonová elektronika, LED napájení, bezdrátové dobíjení a v dalším širokém spektru aplikací.

Profil pozice

V současné chvíli rozšiřujeme tým, který se zabývá vývojem integrovaných obvodů pro bezdrátové dobíjení a tvorbou kompletních referenčních vysílačů a přijímačů pro bezdrátové dobíjení telefonů, tabletů a další přenosné elektroniky, zejména standardů Qi a Airfuel, nebo jim blízkých. Pracovník na uvedené pozici bude zodpovědný jak za návrh/konstrukci automatizovaného testovacího zařízení pro ověřování současných a budoucích produktů, tak za sběr dat umožňujících fyzikální a inženýrské analýzy spolehlivosti.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

► Návrh validačních postupů a jejich následné provádění pro ověření funkčnosti navržených integrovaných obvodů

► Návrh a realizaci nástrojů pro automatizovanou validaci funkčnosti integrovaných obvodů s využitím Labview, řesení NI, TestStand, případně Python

► Návrh, oživení a údržbě HW pro testovací platformy

► Odhalování závad v prototypech integrovaných obvodů apod.

Profil pracovníka

Pokud máte zkušenosti s vývojem SW pro automatizované měření s využitím nástrojů

NI Labview, nebo NI TestStand, znalosti měření elektrických veličin, měřících přístrojů a jejich řízení, pak je tato nabídka určena především Vám. Pro komunikaci s kolegy po celém světě využijete komunikativní znalosti AJ.

Budete pracovat na pozici s velmi rozmanitou náplní práce, v rámci které se budete podílet na kompletní realizaci projektu od návrhu elektronických obvodů až po vytvoření funkčního prototypového zařízení.

Zaškolení bude probíhat dle předem stanoveného plánu, v rámci kterého se nejprve seznámíte se součástkovou základnou a postupně si budete doplňovat znalosti v oblasti bezdrátového napájení. Postupně budete přebírat samostatné úkoly v jednotlivých projektech.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.

Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:

- pružná pracovní doba s místem pracoviště v centru Prahy

- propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu

- dotované stravování a občerstvení na pracovišti

- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.

- možnost nástupu ihned nebo po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Na Hroudě 24/3317
100 00 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.