Junior Embedded SW Developer

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která má v ČR silné vývojové a aplikační centrum, které se v poslední době stále více zaměřuje na vývoj nových technologií pro automobilový průmysl a další průmyslová odvětví.

Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme do týmu, který se zabývá vývojem embedded SW a vývojem komplexních aplikací a podporou zákazníků pro různé platformy v oblasti zabezpečení, RTOS a middleware.

Profil pozice

Tým, jehož budete členem se zabývá vývojem embedded SW pro různé platformy a procesory a mezi hlavní projekty patří multi-core systémy – komunikace mezi Linux a malými jádry – RPMSG, eRPC, bezpečnost, vývoj bezpečnostních driverů apod.

V rámci týmu budete navrhovat a vyvíjet embedded SW a systémové aplikace, podporovat zákazníky při realizaci jejich projektů a vyvíjet referenční řešení.

Profil pracovníka

Pokud jste i čerstvým absolventem VŠ, máte zkušenosti s vývojem embedded SW v jazyce C/C++, znalosti komunikačních rozhraní ( TCP/IP, WiFi) a aktivní znalost AJ, pak je tato nabídka určena především pro Vás. Na této pozici získáte špičkové zkušenosti při realizaci globálních projektů a budete se dále odborně rozvíjet.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji nových technologických řešení a

prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti. Místo pracoviště je v Rožnově pod Radhoštěm a zaměstnavatel nabízí možnost pracovat až polovinu pracovní doby v rámci home office a pravidelnou měsíční podporu na ubytování, nebo dojíždění do místa pracoviště a v neposlední řadě i relokační podporu.

Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Odborného růstu pracovník dosahuje díky individuálnímu plánu rozvoje a systému technického mentoringu, který identifikuje potřeby odborného i osobního rozvoje. Odborné vzdělávání probíhá interně prostřednictvím odborných kurzů pořádaných experty společnosti z celého světa a externě prostřednictvím dalších expertních školení.

Mezi zaměstnanecké výhody patří:

- životní a penzijní připojištění

- podpora v době nemoci a vyplacení 80% čisté mzdy od prvního dne

- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího

- jazykové vzdělávání

- možnost nástupu po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Personální konzultant
Na Hroudě 24/3317
100 00 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2019 KARIERA.CZ s.r.o.