Junior SW Engineer - Audio

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 200 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod. Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme do týmu, který se aktuálně zabývá integrací a vývojem driverů pro zpracování audia. Jedná se především o vývoj audio technologií pro malé procesory určené pro IoT, nositelnou elektroniku apod.

Profil pozice

Na této pozici se v pětičlenném týmu, budete implementovat SW audio komponenty a technologie ( MP3, Wav, SBC) do mikrokontrolérů a testovat jejcih funkčnost s komponentami třetích stran.

Na této pozici budete pracovat na projektech, které Vám umožní získávat špičkové a celosvětově ceněné zkušenosti v oblasti zpracování audio signálu. Budete se podílet na vývoji nových technologií pro inteligentní domácnosti a výsledky Vaší práce budou oceňovat zákazníci po celém světě.

Profil pracovníka

Pokud máte zkušenosti (i školní) s vývojem v Embedded C pro platformu Linux a aktivní znalost AJ, pak je tato nabídka určena především Vám. Výhodou budou Vaše předchozí zkušenosti či zájem o oblast zpracování audio signálu.

Nabídka zaměstnavatele

Maximální podpora rozvoje – technický mentoring a propracovaný systém vzdělávání

Práce v týmu, který má široký technický záběr

Smysluplné projekty s definovanými výstupy

Možnost pracovat až polovinu pracovní doby z domova

Díky pružné pracovní době možnost nastavit si vyhovující pracovní režim

Podpora doktorského studia – možnost úpravy pracovní doby

Měsíční finanční příspěvek na dojíždění / bydlení v místě pracoviště

Pomoc při přestěhování do místa pracoviště

Místo pracoviště v Rožnově pod Radhoštěm

Dotované stravování a občerstvení na pracovišti

80% čisté mzdy v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí

Týden dovolené navíc, Flexipass apod.

Možnost nástupu po ihned, nebo po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Na Hroudě 24/3317
100 00 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.