Junior SW System Test Engineer

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil týmu

Tým Validace a verifikace automobilového softwaru je zodpovědný za vývoj infrastruktury pro testování široké škály embedded softwaru pro nejnovější portfolio mikroprocesorů a mikrokontrolérů. Tým V&V softwaru má více než 10 let zkušeností s vývojem komplexních testovacích infrastruktur včetně vlastních testovacích stanovišť pro specifické případy použití v dané oblasti. Tým pokrývá více oblastí včetně kontinuální integrace, kontinuálního dodávání, clusterových výpočtů, testování a měření a průmyslové automatizace. K zajištění špičkových testovacích řešení pro embedded softwarové produkty využívá řadu softwarových a hardwarových nástrojů od značek jako National Instruments, Pickering, Keysight, Vector, GÖPEL a dalších. 

Profil pozice

Vaším úkolem bude především:

► Vývoj vývoj testovacích aplikací na úrovni systému založených na vlastních softwarových komponentách a SW komponentách třetích stran.

► Návrh a vývoj specializovaných zátěžových testů, výkonnostních testů a testů shody pro testování integrovaných softwarových řešení pro automobilový průmysl.

► Definice a návrh nových systémových aplikací pokrývajících specifické případy použití u zákazníka.

► Vývoj škálovatelné testovací infrastruktury pro automatické vytváření a testování aplikací na úrovni systému.

► Spolupráce se systémovými týmy, inženýry z terénu a zákazníky pro lepší porozumění současným trendům v oboru a potřebám zákazníků.

Profil pracovníka

Pokud máte zkušenosti s vývojem embedded softwaru v jazyce C a laděním na hardwaru, znalost skriptovacích jazyků například Pythonu, Perlu, Bash, nebo Make a znalost AJ na úrovni A2/B1, pak je tato nabídka určena přesně pro Vás.

Na této pozici budete mít rovněž možnost uplatnit, nebo získat nové znalosti komunikačních protokolů používaných v automobilovém průmyslu, architektury mikrokontrolérů, operačních systémů reálného času a technologií hypervizoru.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.

Místo pracoviště je v Brně.

Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:

- pružná pracovní dobu s možností pracovat z domova až polovinu pracovní doby

- propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu

- dotované stravování a občerstvení na pracovišti

- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.

- možnost nástupu po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Lenka Novotná
Na Hroudě 24/3317
10000 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.