Machine learning Engineer

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 300 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod. Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme do týmu, který se zabývá vývojem nástrojů pro vývoj machine learning SW, včetně sad nástrojů pro deep learning umožňujících dosažení vyšší přesnosti u kritických bezpečnostních aplikací v automobilovém průmyslu, v průmyslu, IoT apod.

Profil pozice

Na této pozici se budete budete podílet na návrhu a vývoji vestavěných softwarových knihoven a nástrojů, které umožňují nejnovější inovace v oblasti umělé inteligence a strojového učení.

Své konkrétní zaměření si můžete vybrat ze dvou oblastí:

1) Vývoj softwaru pro firemní ML vývojové prostředí, spolupráce při rozvoji populárních open-source frameworků pro inferenci/kompilátor strojového učení, jako jsou TensorFlow Lite, ONNX Runtime, Arm NN, Glow, TVM a spolupráce na vývoji vlastního ML SW společnosti.

2) Vývoj SW pro ML nástroj - desktopové prostředí pro trénování, optimalizaci, validaci, profilování a další úlohy používané při vývoji modelů strojového učení.

U obou pozic budete spolupracovat s globálním a rychle se rozvíjejícím machine learning týmem a vyvíjet nová řešení, které používají zákazníci po celém světě. 

Profil pracovníka

Pokud máte zkušenosti s vývoje SW v jazyce Python, ideálně i znalost vývoje SW v jazyce C /C++ a znalost AJ, pak je pro Vás tato nabídka ideální.

Předchozí zkušenosti v některé z následujících oblastí jsou výhodou, nikoliv podmínkou: TensorFlow, PyTorch nebo podobný populární open-source framework,

Zkušenosti se strojovým učením nebo počítačovým viděním, například stáž, brigáda, diplomová práce nebo jiný podobný projekt.

Na této pozici budete mít možnost podílet se na vývoji nových technologických řešení pro zákazníky z celého světa, budete prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenosti a budete pracovat se zkušenými odborníky, kteří Vám budou předávat své znalosti a zkušenosti formou technického mentoringu.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.

Místo pracoviště je v Brně.

Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:

- pružná pracovní dobu s možností pracovat z domova až polovinu pracovní doby

- propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu

- dotované stravování a občerstvení na pracovišti

- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.

- možnost nástupu po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoliv dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Na Hroudě 24/3317
100 00 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.