Senior Embedded HW Engineer

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 200 inženýrů, kteří se zabývají vývojem komplexních řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod. Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme pro tým zabývající se vývojem systémů pro bezdrátové dobíjení notebooků a tabletů a bezdrátové dobíjení telefonů v automobilech.

Profil pozice

Na této pozici budete členem týmu, který navrhuje a vyvíjí řešení pro bezdrátové dobíjení elektronických zařízení, včetně vývoje této technologie pro využití v automobilech. Na této pozici se budete věnovat vývoji nových řešení a referenčních návrhů pro aplikace pro bezdrátové nabíjení / přenos výkonu (notebooky, tablety, mobilní telefony), vývoji embedded HW (analogový a digitální), vytvářet schémata a rozvržení PCB v systému OrCAD., provádět simulace obvodů, vyvíjet a integrovat funkční bloky HW podle specifikace, ladit HW, připravovat specifikace HW požadavků a dokumentace HW, zajišťovat validaci a ověření HW a spolupracovat s vývojáři SW, zkušebními inženýry, zákazníky a vedoucími projektů.

Profil pracovníka

Tato nabídka je ideální pro zkušeného odborníka, pro kterého je důležitá samostatnost a možnost ovlivňovat vývoj nových produktů. Pro úspěšné zvládnutí této práce jsou předpokladem zkušenosti s vývojem a laděním embedded HW ( analog & digital), znalost programování v jazyce C a znalost AJ pro komunikaci s kolegy v zahraničí.

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně

zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a

prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti. Místo pracoviště je v Rožnově pod Radhoštěm. Finanční ohodnocení je nastaveno do výše 75.000,- CZK, v případě zkušených odborníků dle individuální dohody. K tomuto finančnímu ohodnocení je rovněž vyplácen bonus.

Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a

profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:

- pružná pracovní dobu s možností pracovat z domova až polovinu pracovní doby

- propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu

- měsíční finanční příspěvek na dojíždění či přestěhování do Rožnova pod Radhoštěm

- dotované stravování a občerstvení na pracovišti

- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.

- možnost nástupu po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Personální konzultant
Na Hroudě 24/3317
100 00 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.