Senior System Engineer / Technical Marketing Engineer

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává přibližně 300 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod. Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme pro tým, který zabývá definicí ekosystému a propagací SW a SW nástrojů pro mikroprocesory. V tomto konkrétním případě se jedná o oblasti průmyslových sítí a řízení motorů.

Profil pozice

Na této pozici budete pracovat v týmu, který na základě analýzy trhu, trendů na trhu i příchozích požadavků od vývojářů, FAE a zákazníků navrhovat nové SW produkty i komplexní ekosystémy pro mikroprocesory. Pro ty budete následně vypracovávat technické i propagační materiály (prezentace, videa), která budou použita pro školení vývojářů na straně zákazníka, FAE i vlastního obchodního týmu. Tyto informace rovněž využije marketingový tým, který se věnuje propagaci produktů a podpoře vývojářů prostřednictvím blogů, podpory vývojářských komunit a dalších komunikačních kanálů.

V rámci své práce budete spolupracovat s týmy vývojářů, kteří se budou podílet na vývoji nových produktů i s týmy technického marketingu a vývojovými týmy zákazníků.

Profil pracovníka

Pokud máte z předchozích pozic zkušenosti s vývojem embedded SW, ale teď už máte pocit, že se chcete posunout odborně dál a přímo ovlivňovat vývoj nových produktů pro mikroprocesory, pak je tato nabídka určena především Vám. Jedná se o komplexní pozici, která je určena pro výborného komunikátora, který využije své technické znalosti při návrhu nových produktů, přesvědčí o jejich přínosu vývojové týmy a zároveň dokáže zpracovat srozumitelně technické informace o nových produktech pro vývojáře i obchodníky. Vzhledem k tomu, že Váš nadřízený je v USA využijete rovněž svou dobrou znalost AJ.

Na této pozici budete mít možnost podílet se na vývoji nových technologických řešení pro zákazníky z celého světa, budete prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenosti a budete pracovat se zkušenými odborníky, kteří Vám budou předávat své znalosti a zkušenosti formou technického mentoringu.

Nabídka zaměstnavatele

Maximální podpora rozvoje – technický mentoring a propracovaný systém vzdělávání

Smysluplné projekty s definovanými výstupy

Možnost pracovat až polovinu pracovní doby z domova

Díky pružné pracovní době možnost nastavit si vyhovující pracovní režim

Podpora doktorského studia – možnost úpravy pracovní doby

Místo pracoviště v Brně

Dotované stravování a občerstvení na pracovišti

80% čisté mzdy v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí

Týden dovolené navíc, Flexipass apod.

Možnost nástupu po ihned, nebo po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Na Hroudě 24/3317
100 00 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.