Talent Acquisition Specialist

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství. Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů. Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.


Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 300 inženýrů, kteří se zabývají vývojem řešení v oblastech řízení motorů, výkonová elektronika, automobilové a bezpečnostní systémy apod. Pracovníka pro výše uvedenou pozici hledáme pro globální recruitment tým, který podporuje vývojové týmy při získávání nadaných studentů, vývojářů i špičkových technických specialistů a manažerů.

Profil pozice

Na této pozici tak budete připravovat strategie pro vyhledávání vhodných kandidátů, udržovat kontakty s univerzitami s cílem zajistit nábor studentů, vytvářet pro kandidáty zajímavý obsah na sociálních sítích s cílem podpořit značku zaměstnavatele a vybírat vhodné kandidáty pro jednotlivé pozice. Budete mít rovněž možnost podílet se na navrhování zlepšení procesů a realizaci regionálních projektů.

Profil pracovníka

Pokud máte VŠ vzdělání, minimálně 3 roky praxe v náboru v mezinárodním prostředí, chuť , prokazatelně úspěšné zkušenosti s náborem studentů na univerzitách, chuť neustále hledat nová a neotřelá náborová řešení a aktivní znalost AJ, pak je tato nabídka pro Vás ideální.

Nabídka zaměstnavatele

Možnost pracovat až polovinu pracovní doby z domova

5 týdnů dovolené

Díky pružné pracovní době možnost nastavit si vyhovující pracovní režim

Místo pracoviště v Brně

Dotované stravování a občerstvení na pracovišti

Možnost nástupu po ihned, nebo po dohodě

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

logo

Firma: SIMPLEX Czech s.r.o.

Kontakt: Lenka Novotná
Na Hroudě 24/3317
10000 Praha 10

Telefon: +420 224 266 042

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2022 KARIERA.CZ s.r.o.